1659. Heller Andor (Budapest, 1904 - ?)
Pihenő, 1932
olaj, vászon
70*50 cm
j.b.f.: Heller A. 1932; ho.: Táncoló pár
Feltehetően kiállítva: Heller Andor festőművész gyűjteményes kiállítása, Budapest, Műterem, 1940. szeptember 14 - 26., (kat. 28.)