263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Pihenő, 1932

1659. Heller Andor (Budapest, 1904 - ?)

Pihenő, 1932

olaj, vászon

70*50 cm

j.b.f.: Heller A. 1932; ho.: Táncoló pár

Feltehetően kiállítva: Heller Andor festőművész gyűjteményes kiállítása, Budapest, Műterem, 1940. szeptember 14 - 26., (kat. 28.)