1860. Szirmai Ili, Marsovszky Miklósné (Budapest, 1896 - Budapest, 1945)
Ülő modell, 1921
akvarell, tus, papír
280*380 mm
j.j.l.: Szirmai Ili 1921
Feltehetően kiállítva: A Nemzeti Szalon XLIV. csoportkiállítása, Bardócz Árpád, Baumhorn Olga, néhai Győri Aranka, Kron Jenő, Marsovszkyné Szirmai Ili és Turán Hacker Mária művei, Budapest, 1925. május 3-12. (kat. 219.), Kiállítva és reprodukálva: Hölgyek palettával, 2008. 161. kép