263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Ülő modell, 1921

1860. Szirmai Ili, Marsovszky Miklósné (Budapest, 1896 - Budapest, 1945)

Ülő modell, 1921

akvarell, tus, papír

280*380 mm

j.j.l.: Szirmai Ili 1921

Feltehetően kiállítva: A Nemzeti Szalon XLIV. csoportkiállítása, Bardócz Árpád, Baumhorn Olga, néhai Győri Aranka, Kron Jenő, Marsovszkyné Szirmai Ili és Turán Hacker Mária művei, Budapest, 1925. május 3-12. (kat. 219.), Kiállítva és reprodukálva: Hölgyek palettával, 2008. 161. kép