263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Katona hegedűvel, 1916

1648. Meilinger Dezső (Eger, 1892 - Miskolc, 1960)

Katona hegedűvel, 1916

olaj, vászon

72*61,5 cm

j.b.l.: ...harctér... 1916 febr. Meilinger hadn.