263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Pásztor

1612. Cserépy Árpád (Sátoraljaújhely, 1859 - Budapest, 1907)

Pásztor

olaj, vászon

48,5*31,5 cm

j.j.l.: Cserépy Á.