263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Csendélet Madonna szoborral, 1943

1912. Csapek Károly (Csapváry) (Budapest, 1904 - Budapest, 1976)

Csendélet Madonna szoborral, 1943

olaj, vászon

80,5*59 cm

j.b.l.: Csapek 1943