263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Páros portré, 1919

1810. K. S. monogrammal

Páros portré, 1919

olaj, vászon kartonra ragasztva

67*80 cm

j.j.f.: K. S. 3. 1919; ho.: SOGA 2001. okt. 191. tétel