263. Festmények a Saphier gyűjteményből > "Telihold"

1964. Crouy Chanel László (Ipolyszécsénke, 1885 - Budapest, 1945)

"Telihold"

olaj, vászon

100*80,5 cm

j.b.l.: Crouy