263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Olvasó férfi, 1948

1978. Jász Veronika, Sőtérné (Kassa, 1920 - Budapest, 1989)

Olvasó férfi, 1948

olaj, vászon

70*50 cm

j.k.l.: S. Jász V. 1948. IX. 9.