263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Lámpafénynél

1603. Honti Nándor (Budapest, 1878 - New York, 1961)

Lámpafénynél

olaj, vászon

101*81 cm

j.b.l.: Honti Nándor

keret nélkül