263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Önarckép palettával, 1935

1732. Szabó Gyula (Budapest, 1907 - Prága, 1972)

Önarckép palettával, 1935

olaj, vászon

79,5*60,5 cm

j.j.l.: Julius Szabó 35