263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Profán Krisztus, 1919

1981. Sass Brunner Ferenc (Pécs, 1882 - Budapest, 1963)

Profán Krisztus, 1919

olaj, vászon

80*60 cm

j.h.o.: Sass Ferenc 1919 Nagykanizsa