263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Parkrészlet, 1938

1666. Miklósi – Mautschenbacher Ödön (Szekszárd, 1881 - Szekszárd, 1942)

Parkrészlet, 1938

olaj, karton

38*23 cm

j.j.l.: Miklósi M. Ö. 1938