263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Falusi utcarészlet beszélgető alakokkal, 1938

1872. Molnár László Géza jelzéssel

Falusi utcarészlet beszélgető alakokkal, 1938

olaj, vászon

58*68 cm

j.b.l.: Molnár László Géza 1938; ho. felirat: Garammenti részlet, Pol Hoka