1872. Molnár László Géza jelzéssel
Falusi utcarészlet beszélgető alakokkal, 1938
olaj, vászon
58*68 cm
j.b.l.: Molnár László Géza 1938; ho. felirat: Garammenti részlet, Pol Hoka