263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Zrínyi kirohanása, 1966 körül

1873. Zágon Gyula (Kaposszekcső, 1904 - Budapest, 1990)

Zrínyi kirohanása, 1966 körül

olaj, vászon

68*98 cm

j.j.l.: Zágon Gyula

1966-ban a Szigetvár elestének 400. fordulójára kiírt pályázaton 1. díjat nyert