263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Piros ruhás lány

1835. Hranitzky Ilona (Siófok, 1889 - ?)

Piros ruhás lány

olaj, vászon

63*50 cm

j.b.l.: Hranitzky

Kiállítva és reprodukálva: Hölgyek palettával, 2008, (77. kép)