263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Önarckép, 1910 körül

1617. Löschinger Hugó (Budapest, 1875 - Graftrath, 1912)

Önarckép, 1910 körül

olaj, vászon

49*38 cm

j.n., ho.: Löschinger Hugó hagyatéki kiállítása 1913, 324. tétel cédula

sérült, Kiállítva: Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, Coulin Artur, Löschinger Hugó, Papp Bertalan és Smigelschi Oktáv festőművészek négyes hagyatéki kiállítása, Budapest, Műcsarnok, 1913. (kat. 270.) Löschinger Hugó művészeti hagyatékából rendezett kiállítás, Budapest, Nemzeti Szalon, 1918. szeptember. (kat. 35.)