1617. Löschinger Hugó (Budapest, 1875 - Graftrath, 1912)
Önarckép, 1910 körül
olaj, vászon
49*38 cm
j.n., ho.: Löschinger Hugó hagyatéki kiállítása 1913, 324. tétel cédula
sérült, Kiállítva: Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, Coulin Artur, Löschinger Hugó, Papp Bertalan és Smigelschi Oktáv festőművészek négyes hagyatéki kiállítása, Budapest, Műcsarnok, 1913. (kat. 270.) Löschinger Hugó művészeti hagyatékából rendezett kiállítás, Budapest, Nemzeti Szalon, 1918. szeptember. (kat. 35.)