263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Virágcsendélet tükörrel, 1916

1839. Lehel Mária (Budapest, 1889 - Olaszország, 1973)

Virágcsendélet tükörrel, 1916

olaj, karton

71,5*50 cm

j.j.l.: Lehel Mária Kecskemét 916

Kiállítva és reprodukálva: Hölgyek palettával, 2008. (kat. 92.)