1839. Lehel Mária (Budapest, 1889 - Olaszország, 1973)
Virágcsendélet tükörrel, 1916
olaj, karton
71,5*50 cm
j.j.l.: Lehel Mária Kecskemét 916
Kiállítva és reprodukálva: Hölgyek palettával, 2008. (kat. 92.)