263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Tájkép kastéllyal, 1924 körül

1767. Károlyi Lajos (Szeged, 1877 - Budapest, 1927)

Tájkép kastéllyal, 1924 körül

olaj, vászon

59,5*72 cm

j.j.l.: Károlyi

Feltehetően kiállítva: Károlyi Lajos emlékkiállítása, Szeged, Móra Ferenc Múzeum Képtára, 1957. (kat. 14.), Kiállítva és reprodukálva: Frissítés, Szombathely, 2004. (102. kép)