263. Festmények a Saphier gyűjteményből > "Teleki téri virágárus"

1897. Marosán Gyula (Budapest, 1916 - Toronto, 2003)

"Teleki téri virágárus"

olaj, vászon

127*100 cm

j.h.o.: Marosán