1924. Petrich Kató (Budapest, 1908 - Budapest, 1987)
Kőszegi utcarészlet, 1934-35
olaj, vászon
45,5*60 cm
j.n., ho.: Petrich Kató hagyatéki pecsét
Kiállítva: Magyar Írószövetség Klubja, 2009 június