263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Kőszegi utcarészlet, 1934-35

1924. Petrich Kató (Budapest, 1908 - Budapest, 1987)

Kőszegi utcarészlet, 1934-35

olaj, vászon

45,5*60 cm

j.n., ho.: Petrich Kató hagyatéki pecsét

Kiállítva: Magyar Írószövetség Klubja, 2009 június