263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Kompozíció, 1962

1962. Kolozsváry Zsigmond (Bánffyhunyad, 1899 - La Chaux - de Fonds, Svájc, 1983)

Kompozíció, 1962

olaj, fa

83,5*96,5 cm

j.j.l.: Kolos-váry 1962