263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Ifjú teniszütővel, 1933

1793. Sárossy Eta, Ferenczyné (1895 - 1990 körül)

Ifjú teniszütővel, 1933

olaj, vászon

120,5*80 cm

j.b.l.: Sárossy 933

keret nélkül