263. Festmények a Saphier gyűjteményből > "Máramarosszigeti udvar", 1908 körül

1871. Markó Ernő (Kassa, 1868 - Budapest, 1945)

"Máramarosszigeti udvar", 1908 körül

olaj, vászon

64*79,5 cm

j.j.l.: Markó E.

Kiállítva és reprodukálva: Hungarian Exhibiton, London, Earl’s Court, 1908. május - november (kat. 100.), Országos Magyar Képzőművészeti Társulat Tavaszi kiállítás, Budapest, Műcsarnok, 1909. (kat. 20.)