263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Teraszon, 1934

1885. Kern Andor (Budapest, 1906 - ?)

Teraszon, 1934

olaj, vászon

50,5*70,5 cm

j.j.l.: Kern A. Potenza 1934