263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Paulik zászlós arcképe, 1915

1616. Székely Andor, Dobai (Lőcse, 1877 - Párizs, 1945)

Paulik zászlós arcképe, 1915

olaj, karton

72*53 cm

j.b.l.: Székely Andor 915 XI. Trencsén; ho. felirat

Kiállítva: A pozsonyi honvéd kerület bevonult művészeinek a háború által sújtottak támogatására rendezett kiállítása, Pozsony, 1916 (kat. 216.)