1616. Székely Andor, Dobai (Lőcse, 1877 - Párizs, 1945)
Paulik zászlós arcképe, 1915
olaj, karton
72*53 cm
j.b.l.: Székely Andor 915 XI. Trencsén; ho. felirat
Kiállítva: A pozsonyi honvéd kerület bevonult művészeinek a háború által sújtottak támogatására rendezett kiállítása, Pozsony, 1916 (kat. 216.)