263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Virágcsendélet

1776. Szilágyi István (Gyula, 1896 - Gyula, 1945)

Virágcsendélet

olaj, vászon

67,5*48,5 cm

j.j.l.: Szilágyi

Kiállítva és reprodukálva: Szilágyi István, Gyula, szerk. Durkó Károly, 2006.