1950. Csapek Károly (Csapváry) (Budapest, 1904 - Budapest, 1976)
"Piros kabátos nő", 1930-as évek
olaj, vászon
80*60 cm
j.j.l.: Csapek...
Feltehetően kiállítva: Csapek Károly festőművész gyűjteményes kiállítása, Budapest, Szalmássy Galéria, 1947. június (kat. 9. vagy 41.)