263. Festmények a Saphier gyűjteményből > "Piros kabátos nő", 1930-as évek

1950. Csapek Károly (Csapváry) (Budapest, 1904 - Budapest, 1976)

"Piros kabátos nő", 1930-as évek

olaj, vászon

80*60 cm

j.j.l.: Csapek...

Feltehetően kiállítva: Csapek Károly festőművész gyűjteményes kiállítása, Budapest, Szalmássy Galéria, 1947. június (kat. 9. vagy 41.)