263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Férfi portré, 1913

1618. Östreicher Imre (működött a 20. sz. elején)

Férfi portré, 1913

olaj, karton

53*44 cm

j.j.l.: Östreicher Imre 1913 Budapest