263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Őszi park tyúkokkal, 1939

1754. Kunffy Lajos (Orci, 1869 - Somogytúr, 1962)

Őszi park tyúkokkal, 1939

olaj, vászon

65*80,5 cm

j.b.l.: Kunffy