263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Házaspár portréja, 1927

1611. Pohárnok Zoltán (Győr, 1905 - Palma de Mallorca, 1976)

Házaspár portréja, 1927

olaj, vászon

70,5*50,5 cm

j.j.l.: Pohárnok Z.; b.l.: 927 I.; ho.: francia szöveg