263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Balaton-part

1770. Kalivoda Kata, Sándor Antalné (Letenye, 1877 - Szurdokpüspöki, 1936)

Balaton-part

olaj, vászon

60*70,5 cm

j.b.l.: S. Kalivoda Kata