263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Vadgesztenyés

1762. Ungváry Sándor (Kaposvár, 1883 - Budapest, 1951)

Vadgesztenyés

olaj, vászon

69,5*84 cm

j.j.l.: Unghváry