263. Festmények a Saphier gyűjteményből > "A temetés", 1920 körül

1979. Gyenes Gitta, Wallesz Jenőné (Budapest, 1888 - Budapest, 1960)

"A temetés", 1920 körül

akvarell, karton

435*525 mm

j.j.l.: Gyenes Gitta

Kiállítva: Bakos Tibor, Károly Andor, Kárpáti Jenő, Kotász Károly, Sas Brunner Ferencz, Sassné Farkas Böske és W. Gyenes Gitta gyűjteményeiből rendezett csoportkiállítás, Budapest, Nemzeti Szalon, 1921. november (kat. 290. A temetés)