1799. Endresz Alice (Káptalantóti, 1899 - 1953)
"Búskomor", 1930 körül
olaj, vászon
71,5*48 cm
j.j.f.: Endresz A.; ho.: Nemzeti Szalon Kiállítási cédula
Kiállítva: Magyar Képzőművésznők Egyesülete új csoportjának műveiből álló LXXIII. Csoportkiállítás, Budapest, Nemzeti Szalon, 1931. október (kat. 18.)