263. Festmények a Saphier gyűjteményből > "Búskomor", 1930 körül

1799. Endresz Alice (Káptalantóti, 1899 - 1953)

"Búskomor", 1930 körül

olaj, vászon

71,5*48 cm

j.j.f.: Endresz A.; ho.: Nemzeti Szalon Kiállítási cédula

Kiállítva: Magyar Képzőművésznők Egyesülete új csoportjának műveiből álló LXXIII. Csoportkiállítás, Budapest, Nemzeti Szalon, 1931. október (kat. 18.)