263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Falusi utcarészlet

1768. Miklósi M. jelzéssel, 20. sz. közepe

Falusi utcarészlet

olaj, vászon

50*60,5 cm

j.b.l.: Miklósi M.