263. Festmények a Saphier gyűjteményből > "Elfogatás az indóházban"

1615. Magyar festő, 20. sz. eleje

"Elfogatás az indóházban"

olaj, vászon

40,5*54,5 cm

j.b.l.: olvashatatlan, ho. felirat