263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Balaton-parti részlet

1772. Tihanyi János Lajos (Pécs, 1892 - Kiskunhalas, 1957)

Balaton-parti részlet

olaj, vászon

60,5*80,5 cm

j.j.l.: Tihanyi János Lajos