263. Festmények a Saphier gyűjteményből > "Madár variációk V."

1984. Óvári László (Nyíregyháza, 1926 - Budapest, 1988)

"Madár variációk V."

olaj, farost

22*40,5 cm

j.j.l.: Óvári