263. Festmények a Saphier gyűjteményből > "Vége a télnek", 1968

1691. Zirkelbach László (Budapest, 1916 - ?)

"Vége a télnek", 1968

olaj, vászon

60*80 cm

j.b.l.: Zirkelbach László 1968