263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Csendélet paprikákkal, 1949

1656. Ivanovics, M. (?) jelzéssel

Csendélet paprikákkal, 1949

olaj, vászon

69*53 cm

j.j.f.: M. Ivanovics 1949 (?) cirill betűkkel