263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Napraforgós csendélet

1829. Koszta Rozália (Gyula, 1925 - Gyula, 1993)

Napraforgós csendélet

olaj, rétegelt lemez

60*50 cm

j.j.l.: Koszta R.