263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Jelmezes önarckép, 1910 körül

1719. Gedő Lipót (Túrkeve, 1887 - New York, 1952)

Jelmezes önarckép, 1910 körül

olaj, vászon

65,5*54,5 cm

j.b.f.: Gedő

Kiállítva: Teplánszky Sándor, Nagy István, Gedő Lipót gyűjteményes kiállítása, Művészház, Budapest, 1914. április (kat. 4.), Reprodukálva: Major Henrik: Gedő Lipót, Múlt és Jövő, 4/5, 1914. május, 274-275. (274.)