263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Ablak előtt, 1916

1807. Bartoniek Anna (Budapest, 1896 - ?)

Ablak előtt, 1916

olaj, karton

56*46 cm

j.j.l.: Bartoniek Anna 1916 július 10; ho.: tulajdonosi feljegyzés