263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Havas háztetők

1923. Dabis Rózsa (Farkas Jenőné) (Mezőtúr, 1900 - 1984)

Havas háztetők

olaj, vászon

50,5*61 cm

j.j.l.: Dabis

Kiállítva és reprodukálva: Hölgyek palettával, 2008 (kat. 29.)