1923. Dabis Rózsa (Farkas Jenőné) (Mezőtúr, 1900 - 1984)
Havas háztetők
olaj, vászon
50,5*61 cm
j.j.l.: Dabis
Kiállítva és reprodukálva: Hölgyek palettával, 2008 (kat. 29.)