263. Festmények a Saphier gyűjteményből > A kis hegedűs, 1935

1627. Thormáné Kiss Margit (Eger, 1901- Nagybánya, 1977)

A kis hegedűs, 1935

olaj, vászon

76*60 cm

j.b.l.: Th. Kiss M., ho. autográf felirat 1935