263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Mexikói táncoslány, 1900 körül

1811. Illés Antal (Szolnok, 1872 - USA, 1911)

Mexikói táncoslány, 1900 körül

olaj, vászon kartonra ragasztva

71,5*31 cm

j.j.f.: Illés A.

Feltehetően kiállítva: Nemzeti Szalon Őszi tárlata és Illés Antal hagyatéki kiállítása, Budapest, 1912.