263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Árpád-házi Szent Erzsébet, 1937

1853. Molnár Béla (Budapest, 1904 - Budapest, 1971)

Árpád-házi Szent Erzsébet, 1937

akvarell, selyem

660*460 mm

j.j.l.: Molnár Béla 937