263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Hegyvidéki táj

1676. Jeges Ernő (Torontálvásárhely, 1898 - Budapest, 1956)

Hegyvidéki táj

olaj, vászon

70*97 cm

j.b.l.: Jeges