263. Festmények a Saphier gyűjteményből > Jelenet, 1940

1731. Szabados Jenő (Vecsés, 1911 - Voronyezs, 1942)

Jelenet, 1940

olaj, vászon

100*90,5 cm

j.b.l.: Szabados Jenő 1940